ОБСЕ уволила наблюдателей, гулявших на свадьбе сепаратистов

Наблюдатели спецмиссии ОБСЕ, которые в прошлом году побывали на свадьбе у сепаратистов в ЛНР, больше в миссии не работают. Об этом сказано на странице организации в Facebook.

«У відповідь на повідомлення в соціальних мережах: фотографія була зроблена в червні 2015 року. СММ ОБСЄ шкодує про даний інцидент. Хоча спостерігачі не відвідували весілля як таке, фото чітко вказує на помилкове рішення з їхнього боку. Ці спостерігачі більше не працюють у місії.

Спеціальна моніторингова місія – це місія, яка здійснює неупереджений моніторинг та надає звіти. Вона суворо слідкує за тим, щоби спостерігачі дотримувалися кодексу поведінки, який передбачає, зокрема, неупередженість та об’єктивність. Непрофесійна поведінка спостерігачів на фото є одиничним випадком, що не має кинути тінь на репутацію інших членів місії».

«СММ ОБСЕ сожалеет о данном инциденте. Хотя наблюдатели не посещали свадьбу как таковую, фото четко указывает на ошибочное решение с их стороны. Эти наблюдатели больше не работают в миссии», – говорится в сообщении.